آخرین اخبار ارز دیجیتال، شنبه 15 مرداد ماه 1401

Content CreatorContent Creator
1,217 بازدید
اخبار چهارشنبه

آخرین اخبار ارز دیجیتال، بیت کوین، بلاک چین، اتریوم، ماینینگ، را از اینجا بخوانید. با الماس بیت همراه باشید.

نمای کلی بازار ارز دیجیتال

نمای بازار ارز دیجیتال

صنعت کریپتو ژاپن از توکیو می خواهد قوانین مالیاتی را اصلاح کند

شرکت‌های ژاپنی مرتبط با دارایی‌های رمزنگاری شده از دولت خواسته‌اند تا اصلاحات مالیاتی را انجام دهد – با این ادعا که سیستم فعلی با قوانین مالیاتی سایر کشورها هماهنگ نیست.

این پیشنهادات از سوی انجمن تجاری دارایی رمزنگاری ژاپن (JCBA) و انجمن تبادل ارز مجازی ژاپن (JVCEA) ارائه شده است، که براساس CoinPost، گزارش مشترکی را منتشر کردند که خواستار اصلاح مالیات در سال 2023 است.

این نهادها همچنین مطبوعات را مورد خطاب قرار دادند و اهداف خود را که عمدتاً بر ضرورت ساده‌سازی فرآیند تشکیل پرونده مالیاتی ارزهای دیجیتال متمرکز بود، بیان کردند. همچنین به “ناسازگاری” در سیستم موجود اشاره کرد. و علاوه بر این که سیاست ژاپن با «سیستم‌های مالیاتی دارایی‌های دیجیتال در خارج از کشور» مطابقت ندارد، این نهادها اصرار داشتند که کریپتو نقش کلیدی در دنیای Web3 دارد.

نکته اخیر ممکن است توجه قانونگذاران ارشد حزب حاکم لیبرال دموکرات (LDP) را جلب کند که یک کارگروه Web3 راه اندازی کرده است. این کارگروه نیز از نیاز به بازنگری در قوانین مالیاتی رمزارز ژاپن صحبت کرده است – در میان این ادعاها که پروتکل های بیش از حد محدود کننده شرکت ها، استعدادها و سرمایه ها را مجبور به خارج از کشور می کند. رهبران اپوزیسیون نیز در فراخوان‌های خود برای تغییر پر سر و صدا شده‌اند.

نکته اصلی این است که کریپتو در حال حاضر در اظهارنامه های مالیاتی به عنوان «سایر درآمد» طبقه بندی می شود. این کاملاً برخلاف تصویر سایر کشورها است، جایی که رمزارزها معمولاً مشمول قوانین مالیات بر عایدی سرمایه هستند. در بسیاری از کشورها، تا زمانی که سکه ها به فیات تبدیل نشوند، بر سودهای مربوط به رمزارزها اصلاً مالیات تعلق نمی گیرد.

اما در ژاپن (و تحت قوانین فعلی)، نرخ مالیات بر درآمد مربوط به رمزنگاری به کل درآمد یک فرد بستگی دارد. این بدان معناست که پرداخت‌های مالیاتی کریپتو – در مورد افرادی که درآمد بالاتری دارند – می‌تواند تا حدود 50 درصد افزایش یابد.

در مقابل، معاملات ارزی مشمول مالیات ثابت 20 درصدی بر عایدی سرمایه است.

JBCA اظهار داشت که یک نظرسنجی از سرمایه گذاران انجام داده است و با بیش از 26000 نفر صحبت کرده است – و ادعا کرد که داده های این نظرسنجی نشان می دهد که اصلاحات مالیاتی که پیشنهاد می کند در واقع منجر به “افزایش تعداد مالیات دهندگان” می شود و “لزوماً” منجر به کاهش درآمد ملی» از مالیات کریپتو می شود.

این نهاد همچنین ادعا کرد که “محاسبات آزمایشی” را بر اساس مالیات بر عایدی سرمایه 20٪ انجام داده است – و دریافت که درآمد مالیاتی در واقع تحت این سیستم “حدود 20٪” افزایش می یابد.

با این حال، به نظر می رسد این محاسبات این واقعیت را در نظر گرفته است که در صورت انجام اصلاحات مالیاتی، احتمالاً تقاضا برای کریپتو افزایش خواهد یافت.

این نهاد که عمدتاً نماینده شرکت‌های مرتبط با رمزنگاری است، ادعا کرد که “اگر اوضاع در وضعیت موجود ادامه یابد، سیستم مالیاتی به گلوگاهی برای گسترش دارایی‌های رمزنگاری شده تبدیل خواهد شد.” این نهاد گفت که این امر “توسعه محصولات و خدمات در ژاپن” را مختل می کند و این کشور را از همتایان آسیایی، اروپایی و آمریکایی خود در عصر Web3 عقب می اندازد.

همچنین اضافه کرد که سطح مقرراتی که اکنون بخش کریپتو در ژاپن با آن مطابقت دارد، با قوانین مالیاتی موجود «ناسازگار» است و نشان می‌دهد که این صنعت حتی از دنیای مالی سنتی «محکم‌تر» می‌شود. به این ترتیب، JBCA پیشنهاد کرد، اکنون یک سیستم مالیاتی ملایم‌تر مناسب است.

JVCEA مبادلات رمزنگاری داخلی و بین‌المللی را نمایندگی می‌کند که یا در آژانس خدمات مالی نظارتی ثبت شده‌اند یا در حال درخواست برای مجوز فعالیت هستند.

پیش‌بینی‌شده‌ترین ویژگی Covesting Traders در برنامه اندروید PrimeXBT فعال می‌شود

ماژول تجارت کپی Covesting در PrimeXBT به یکی از مهم ترین احساسات در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. تنها در ماه ژوئن، یک مدیر استراتژی برتر بیش از 300 درصد سود کسب کرد و از ارزهای دیجیتال، سهام، کالاهای انرژی، ارزها و هر بازار دیگری در سطح جهان شکست خورد.

با چنین عملکردی، جای تعجب نیست که “دنبال کردن” بیشترین درخواست و مورد انتظار معامله گران Covesting است. سرانجام انتظار به پایان رسید – – امکان دنبال کردن مدیران استراتژی از برنامه موبایل PrimeXBT اکنون به عنوان بخشی از به روز رسانی رایگان برای برنامه موبایل اندروید در دسترس است.

ادامه خبر

اخبار بد خبر خوب است: بیت کوین با 24 هزار دلار بازی می کند زیرا معامله گران در مورد فدرال رزرو و رکود ایالات متحده گمانه زنی می کنند

قیمت بیت کوین (BTC) در صبح جمعه (UTC) بالای 24000 دلار معامله شد و به بالاترین حد خود در نزدیک به 7 هفته گذشته رسید، پس از اخباری مبنی بر ورود ایالات متحده به شرایطی که بسیاری آن را یک رکود فنی می دانند و همچنین گمانه زنی ها مبنی بر اینکه فدرال رزرو ایالات متحده ( فدرال رزرو به زودی از انقباض تهاجمی به کاهش تبدیل می شود.

رشد این هفته در بازار کریپتو از روز چهارشنبه آغاز شد، زمانی که فدرال رزرو آخرین افزایش 75 واحدی نرخ بهره خود را در ایالات متحده اعلام کرد، حرکتی که معمولا برای دارایی های ریسک منفی تلقی می شود. اما از آنجایی که این افزایش تا حد زیادی مورد انتظار فعالان بازار بود، در عوض توجه به لحن بیانیه فدرال رزرو و کنفرانس مطبوعاتی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، معطوف شد که نسبت به قبل تهاجمی‌تر تلقی می‌شد.

پاول در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت که “یک افزایش غیرعادی بزرگ دیگر می تواند در نشست بعدی” در ماه سپتامبر مناسب باشد. با این حال، او همچنین اضافه کرد که با محدودتر شدن نرخ‌ها، احتمالاً مناسب است که «سرعت افزایش را کاهش دهیم».

علاوه بر این، احساسات صعودی در میان معامله گران با اظهار نظر پاول مبنی بر اینکه نرخ بهره 2.25٪ تا 2.5٪ توسط فدرال رزرو “خنثی” تلقی می شود، تقویت شد.

این عبارت خیلی ها را متحیر کرده است، از جمله سرمایه گذار معروف بیل آکمن، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Pershing Square Capital Management، که در توییتر نوشت که «هیچ منطقی» نیست که نرخ 2.25٪ تا 2.5٪ را زمانی که تورم 9 است، خنثی بدانیم. ٪.

این نظر توسط Sven Henrich، یک معامله گر محبوب در توییتر رمزنگاری و بنیانگذار NorthmanTrader، که به دنبال کنندگان خود توصیه کرد برای هر گونه نظر جدید مقامات فدرال رزرو در روزهای آینده از نزدیک مراقب باشند، دریافت شد.

شایان ذکر است، برخی قبلاً هشدار داده بودند که ممکن است بازار پاول را اشتباه خوانده باشد و تأکید کردند که فدرال رزرو همچنان متعهد به کاهش تورم است.

نیل دوتا، رئیس تحقیقات اقتصادی ایالات متحده در Renaissance Macro Research LLC، به بلومبرگ گفت: «بازارها ابتدا شلیک کردند و بعداً سؤال کردند.

دوتا اضافه کرد که فکر نمی کند تورم به گونه ای کاهش یابد که کاهش نرخ بهره را محتمل کند.

پاول بارها گفت که اقتصاد برای رسیدن به اهداف خود باید کند شود. یک رکود متوسط ​​احتمالاً این کار را انجام نخواهد داد. آنها باید کارهای بیشتری انجام دهند،” دوتا گفت.

همان مقاله به نقل از روبرتو پرلی و بنسون دورهام از بانک سرمایه‌گذاری پایپر سندلر می‌گوید که واکنش بازار برای موقعیت‌هایی کلاسیک است که «احتمال کاهش نرخ‌ها افزایش یافته یا زمان‌بندی آن به جلو کشیده شده است».

دورهام و پرلی هشدار دادند، با این حال، اظهارات پاول «سخنان یک رئیس فدرال رزرو نیست که به سمت یک موضع کفرآمیز می چرخد».

در همین حال، آخرین دستاوردها در بازار کریپتو در حالی به دست آمد که اعداد تولید ناخالص داخلی (GDP) ایالات متحده برای سه ماهه دوم در روز پنجشنبه 0.9 درصد کاهش داشت. این به دنبال کاهش 1.6 درصدی در سه ماهه اول بود.

دو سه ماهه متوالی رشد منفی تولید ناخالص داخلی توسط بسیاری تعریف رکود اقتصادی است. با این حال، کاخ سفید رد کرده است که ایالات متحده در رکود است و در عوض به سایر شاخص های اقتصادی مانند بازار کار اشاره کرده است که به گفته آنها نشان می دهد اقتصاد ایالات متحده همچنان قوی است.

با این حال، ماتی گرینسپن، بنیانگذار و مدیرعامل کوانتوم اکونومیکس، در خبرنامه ای در روز پنجشنبه استدلال کرد که

این رسمی است، اقتصاد ایالات متحده اکنون در یک رکود فنی است. سهام و سایر دارایی های ریسکی روز خوبی را سپری می کنند.»

رکود در ایالات متحده به عنوان نشانه دیگری تعبیر می شود که فدرال رزرو به زودی مجبور خواهد شد سرعت افزایش نرخ بهره را کاهش دهد و در نهایت دوباره به کاهش نرخ روی بیاورد.

گرینسپن نیز به این موضوع اشاره کرد و گفت که صرف نظر از رکود فنی، تورم بالا، افزایش نرخ‌ها و سایر ریسک‌ها، «سرمایه‌گذاران به وضوح نسبت به آینده خوش‌بین هستند».

روز جمعه در ساعت 12:06 UTC، بیت کوین به 23723 دلار رسید که 2.6 درصد در 24 ساعت گذشته و 2.5 درصد در 7 روز گذشته افزایش یافته است. در همان زمان، اتریوم (ETH) با 2.4 درصد افزایش در روز و 6.7 درصد در هفته، با 1680 دلار معامله شد.

حرفه ای های جهانی به طور فزاینده ای به پرداخت های بیت کوین و رمزنگاری علاقه مند هستند -

همانطور که در آخرین گزارش منتشر شده توسط متخصص حقوق و دستمزد جهانی Deel نشان می دهد، رکود مداوم بازار، حرفه ای ها را از پرداخت در دارایی های رمزنگاری منصرف نکرده است.

در نیمه اول سال 2022، پرداخت‌های رمزنگاری 5 درصد از دستمزدهای جمع‌آوری‌شده توسط متخصصان فرامرزی را تشکیل می‌داد که این رقم در دوره شش ماهه گذشته 2 درصد بود.

پلتفرم گفت: «برداشت‌های کریپتو در شش ماه گذشته ثابت ماندند.

این گزارش بیان می‌کند که پرداخت‌های کریپتو به‌ویژه در مناطقی با نوسانات قابل توجه ارز محبوب است و آمریکای لاتین با 67 درصد از پرداخت‌های ارز دیجیتال برداشت‌شده جهانی بین ژانویه تا ژوئن 2022 پیشتاز است.

بر اساس گزارش دیل، اروپا، خاورمیانه و آفریقا با 24 درصد سهام در رتبه دوم قرار گرفتند و پس از آن آمریکای شمالی با 7 درصد و منطقه آسیا و اقیانوسیه با سهم 2 درصد قرار گرفتند.

حرفه ای ها دستمزد خود را در طیف گسترده ای از سکه ها جمع آوری می کنند، اما بیت کوین (BTC) بر بخش پرداخت های رمزنگاری تسلط داشت، همانطور که توسط ارقام این گزارش نشان داده شده است، در شش ماه اول سال جاری با سهم 47 درصدی.

USD Coin (USDC) ارز دیجیتال شماره یک بود و پس از آن اتریوم (ETH) با 29٪ قرار گرفت. متخصصان جهانی همچنین پرداخت های خود را در Solana (SOL) که 8 درصد از سهام را در اختیار داشت و Dash (DASH) با 2 درصد جمع آوری می کنند.

دیل گفت که از داده های بیش از 100000 قرارداد برون مرزی در 150 کشور و بیش از 500000 امتیاز داده حقوق از Deel و منابع شخص ثالث برای تحقیقات خود استفاده کرده است. آنها افزودند که روندها در طول شش ماه، از ژانویه تا ژوئن 2022، پیگیری می شود و کشورهایی که نماینده آنها هستند، همگی بیش از 20 قرارداد کارفرما-کارگر در پرونده در زمان انتشار گزارش دارند.

Deel می‌گوید ابزارهای لازم را برای استخدام، پرداخت و مدیریت منطبق بر پیمانکاران و کارمندان در حدود 150 کشور در سراسر جهان فراهم می‌کند. برخی از مشتریان این پلتفرم عبارتند از Airtable، Andela، Dropbox، Shopify و Spendesk، در میان دیگران، طبق داده‌های Deel.

دیل گفت: پیمانکاران می توانند درصد یا کل چک حقوق خود را در بیت کوین، اتریوم، سولانا، دش و USDC برداشت کنند.

اخبار ماینینگ

استخراج‌کننده بیت‌کوین Core Scientific به‌روزرسانی‌های تولیدی و عملیاتی را برای جولای 2022 اعلام کرده است، از جمله: تولید 1221 بیت کوین استخراج‌شده توسط خود، استقرار 14000 سرور جدید ASIC، عملیاتی کردن تقریباً 195000 سرور ASIC متعلق به و دارای موقعیت مکانی. این شرکت 1975 بیت کوین را با قیمت متوسط ​​تقریباً 22000 دلار به ازای هر بیت کوین با مجموع درآمدهای تقریباً 44 میلیون دلاری فروخت. تا 31 جولای، 1205 بیت کوین و تقریباً 83 میلیون دلار پول نقد در ترازنامه خود داشت.

دسته بندی اخبار وبلاگ
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
سبد خرید خالی است.