چرا باید به الماس بیت اعتماد کنیم ؟

بنر اعتماد

شرکت الماس بیت فعالیت خود را از سال 1396 به صورت رسمی شروع کرده و سابقه‌ی فعالیت در زمینه‌ی خرید ماینر، ارزهای دیجیتال، فروش ماینر شخصی و قطعات کامپیوتر و لپ تاپ دارد. این شرکت با دریافت مجوز های لازم خود را به عنوان بزرگترین فروشگاه قانونی خرید ماینر مطرح کرده است. همچنین امکان فروش ماینر شخصی از طریق سایت امکانپذیر شده است.

تشخیص ماینر قانونی

پروانه کسب شرکت

پروانه کسب

پروانه کسب یا جواز کسب یک نوع سند تجاری است که اگر اشخاص حقوقی یا حقیقی بدون دریافت آن کسب و کاری را پایه گزاری کنند به عنوان یک متخلف فعالیت غیر قانونی دارد. پروانه کسب توسط مراجع قانونی صادر میشود و تمامی کسب و کارها برای ادامه به جواز تاسیسی و مجوز کسب و کار نیاز دارند. اخذ جواز کسب به معنای قانونی نمودن فعالیت واحد صنفی است و توسط اتحادیه کسب و کارهای مجازی کشور صادر میشودو برای استعلام آن شما عزیزان میتوانید روی نماد اتحادیه مجازی کشور که داخل سایت هست کلیک کنید و تمامی مشخصات و استعلامات را در آنجا مشاهده کنید. یا اینکه واردسایت دبیرخانه اصناف وزارت صنعت شوید و شماره پروانه کسب و کار مربوطه را وارد کنید تا وضعیت مجوز کسب و کار برای شما نشان داده شود.

جواز تاسیس

جواز تاسیس

جواز تاسیس مدرک و یک مجوز است که ارزش سندی دارد و به افراد اجازه فعالیت و یا سرمایه گزاری در زمینه مشخصی را میدهد. جواز تاسیس به جواز اخذ شده توسط افراد حقیقی و حقوقی در راستای فعالیت اقتصادی مشخص است و دارنده مجوز میتواند در یکی از شهرکهای صنعتی سوله یا زمینی را فراهم کرد و در آن به تولید محصول و یا کارهای خدماتی که در  مجوز ذکر شده است میپردازد. این جواز برای گرفتن پروانه بهره‌برداری ضروریست . جواز تاسیس نشان دهنده پیش بینی ظرفیت و نوع تولید محصول است که زمان صدور آن پیش از تاسیس یک واحد صنعتی و یا تولیدی است و این مجوز از طریق وزارت صنعت و معدن و تجارت اخذ میشود. برای استعلام  جواز تاسیس تنها از طریق سازمان صنعت و معدن امکان پذیر است.

پروانه بهره برداری

پروانه بهره‌برداری

پروانه بهره‌برداری مجوز و سندی است که به تمامی واحدهای صنفی که اقدام به نصب ماشین آلات خط تولید و تامین نیروی انسانی مورد نیاز و همچنین تولید آزمایشی می‌نمایند اختصاص میابند. پروانه بهره برداری از سوی وزارت صنایع  معادن صادر میشود این پروانه باعث افزایش اعتبار واحد صنعتی خواهد شد. نکته بسیار مهمی که باید به آن اشاره کرد اینکه اکثرافراد تفاوت بین پروانه و جواز تاسیس را نمیدانند.

پروانه یک سند و مجوز تولید برای واحدهای صنعتی است. تا زمانی جواز تاسییس صادر نشود  فرد نمیتواند اقدام به اخذ بهره برداری کند. بنابراین جواز تاسیس گام اولیه پروانه بهره برداریست. 

برای استعلام پروانه بهره برداری باید به سازمان صنایع و معادن استان مراجعه فرمایید. 

استعلام گارانتی

نحوه استعلام گارانتی کالا:

برای استعلام گارانتی محصولات خود شماره سریال را وارد نمایید تا از مدت زمان گارانتی – مدل محصول و … اطلاع یابید.

برای این متظور به صفحه استعلام گارانتی مراجعه کنید.