درباره ما

درباره ما

درباره الماس بیت

الماس بیت یکی از بزرگترین فروشگاه‌های ماینر قانونی در کشور به حساب می‌آید که فعالیت خود را در سال 97 در زمینه خرید و فروش دستگاه ماینر آغاز کرد. این شرکت با دریافت مجوزهای قانونی، شرایط فروش را به صورت قانونی فراهم آورده است. از جمله خدمات جدید مجموعه الماس بیت فراهم کردن فروش دستگاه‌های ماینر برای اشخاص حقیقی و حقوقی از طریق پلتفرم خود است، یعنی افراد می‌توانند به صفحه فروش ماینر مراجعه کنند و با درج مشخصات ماینر و قیمت مورد نظر ماینر خود را به فروش برسانند.

از جمله فعالیت‌های دیگر مجموعه الماس بیت تهیه و تامین قطعات ماینر در مجموعه تولیدی خود است.(اخذ مجوز جهت استعمال دستگاهها از مراجع و ادارات مربوطه بر عهده متقاضی و خریدار می‌باشد)

مشاوره خرید ماینر

با توجه به تنوع دستگاههای ماینر در بازار و ویژگیهای هر کدام مانند میزان مصرف برق، اینترنت و درآمد حاصل از آن، خرید دستگاه ماینر دارای پیچیدگیهای خاص خود است. ما تلاش کرده‌ایم تا حد زیادی با قرار دادن ماشین حساب درآمد ماینر در سایت این پیچیدگیها را تا حد زیادی مرتفع کنیم. با این وجود ممکن است مواردی برای شما گنگ و یا خواستار توضیحات بیشتری باشید. ما امکان مشاوره خرید ماینر را به صورت رایگان در الماس بیت فراهم آورده ایم تا بتوانید با توجه به شرایط خود بهترین انتخاب و خرید ماینر را داشته باشید. لذا تیم مشاوره خرید ماینر در الماس بیت منتظر تماسهای شما است. (اخذ مجوز جهت استعمال دستگاهها از مراجع و ادارات مربوطه بر عهده متقاضی و خریدار می‌باشد)

الماس بیت را بهتر بشناسید

تعداد مشتریان

به دلیل قانونی بودن خرید و فروش ماینر در مجموعه الماس بیت تعداد مشتریان این تیم بیش از 300   شرکت حقیقی و حقوقی از نقاط مختلف کشور است.

 

0

دستگاه‌های ماینر

مجموعه الماس بیت دارای 5 برند مختلف ماینر و تنوع محصولی بیش از 50 مدل است. ماینر‌های مجموعه الماس بیت توانایی استخراج بیتکوین، اتریوم، دوج کوین و زی کش و هلیوم را دارند.

 

0

سفارشات تکمیل شده

تعداد سفارشات تکمیل شده در الماس بیت که شامل مرحله ثبت سفارش، بسته بندی و ارسال است تا کنون بالغ بر 300 سفارش بوده است.

 

0