راهنمای خرید از الماس بیت

راهنمای خرید از الماس بیت

فرد خریدار بایستی به آدرس وب سایت شرکت almasbit.com مراجعه نماید و دستگاه مدنظر راسرچ کند بعد از مشاهد موجود بودن محصول آن را به سبد خرید خود اضافه نماید وبعد مشخصات شخصی وحساب خود وارد نماید و خرید خود را با موفقیت انجام دهد و در اتمام این مراحل طی بازه زمانی 5روز کاری جنس به صورت رایگان ارسال میشود.

لازم به ذکر است که فرد خریدار با استفاده از درگاه پرداختی سایت روزانه تا سقف 50میلیون مجاز به خرید هستن اگر سفارشاتشان بیشتر از این مبلغ باشد باید روزانه 50 میلیون تومن پی در پی کیف پول خود را شارژ کند تا مجاز به سقف خرید بیشتر از 50 میلیون باشد، ویا با دفتر مرکزی جهت راهنمایی بیشتر تماس بگیرند
بعد از دریافت محصول هم 3روز مهلت تست دستگاه را دارند.

مشاوره خرید ماینر

با توجه به تنوع دستگاههای ماینر در بازار و ویژگیهای هر کدام مانند میزان مصرف برق، اینترنت و درآمد حاصل از آن، خرید دستگاه ماینر دارای پیچیدگیهای خاص خود است. ما تلاش کرده‌ایم تا حد زیادی با قرار دادن ماشین حساب درآمد ماینر در سایت این پیچیدگیها را تا حد زیادی مرتفع کنیم. با این وجود ممکن است مواردی برای شما گنگ و یا خواستار توضیحات بیشتری باشید. ما امکان مشاوره خرید ماینر را به صورت رایگان در الماس بیت فراهم آورده ایم تا بتوانید با توجه به شرایط خود بهترین انتخاب و خرید ماینر را داشته باشید. لذا تیم مشاوره خرید ماینر در الماس بیت منتظر تماسهای شما است. 

لوگوی الماس بیت

شماره تماس بخش داخلی

لوگوی الماس بیت

شبکه های اجتماعی الماس بیت

برای دریافت آموزش، مشاوره و لیست موجودی روزانه به کانال تلگرامی و اینستاگرام الماس بیت بپیوندید.